Kutis!      
Kutis! Kas jis? Kas naujo? Kur įsigyti? atsiliepimai
 

KUTIS - tai unikalus tarptautinio pripažinimo sulaukęs pirmasis vaiko žurnalas, kuriame informacija mažyliui pateikiama per paveikslėlius. Lipdukų klijavimas, spalvinimas, skirtumų suradimas, skaičių jungimas ir dar daugiau - vaikutis palaipsniui visas užduotis išmoksta įveikti savarankiškai!

Kuo unikalus KUTIS? 

- Žurnalas kuriamas be žodžių, kad ugdytų vaiko savarankiškumą. Jei suaugusysis atidžiai supažindina su užduotimis, sulaukęs kitų numerių, vaikas panašias užduotis jau gali atlikti pats.

- Žurnalo periodiškumas ugdo vaiko saugumo jausmą, žinojimą, kad juo rūpinasi ne vien šeima. Gavęs žurnalą, jis gauna ir niekur neparašytą, bet vidiniu jausmu suvokiamą žinutę apie kitų žmonių rūpestį juo. Dar viena žurnalo periodiškumo pamokėlė - kantrybės ugdymas, laukiant naujo numerio.

- Vaizdinė žurnalo medžiaga formuoja vaiko loginį mąstymą, pratina vaiką išlaikyti dėmesį ties vienu objektu, lavina atmintį.

- Kuriant kiekvieną žurnalo numerį, visos užduotys aptariamos su darželių auklėtojomis ir patikrinamos, ar tikrai tokio amžiaus vaikai jas gali atlikti.

Ką „Kutis" reiškia vaikui?

Atsisveikinimą su kūdikyste ir augantį suaugusiųjų pasitikėjimą, kad vaikas jau pasiruošęs keliauti dar vienu žingsniu į priekį.

Ką „Kutis" reiškia vaiko šeimai?

Kantrų pagalbininką, lavinant kalbinius vaiko įgūdžius, naudojantis žurnale pateikta vaizdine medžiaga, supažindinant vaiką su spalvų pasauliu, loginio bei kūrybinio mąstymo pradmenimis.

Ką „Kutis" reiškia pedagogams?

Kokybišką, kruopščiai autorių, dailininkų ir dizainerių paruoštą edukacinę medžiagą mažiausiems lavinti.